ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΑΜΕΛΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΓΑ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΑΥΓΕΡΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΒΑΒΡΙΤΣΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)
ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΒΕΪΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΒΑΛΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΚΟΝΤΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ )
ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΚΟΡΝΤΙΕΝΚΟ
ΓΚΑΛΙΝΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΩΓΟΥ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΩΡΙΑΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΖΑΧΑΡΗ
ΑΡΓΥΡΩ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΚΑΡΕΓΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ
ΙΩΣΗΦ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΚΡΙΠΟΥΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΚΩΤΣΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΛΑΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΑΜΩΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΕΛΕΓΚΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΕΡΙΑΝΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΠΑΪΡΑΜΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΘΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΑΣΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΕΣΣΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΛΩΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΞΕΠΑΠΠΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΑΡΤΑ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΠΑΪΔΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΠΑΠΠΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΒΑΤΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΠΑΡΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΡΔΙΚΕΛΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΑΓΚΡΙΩΤΗ
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΣΟΥΣΟΥΝΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΣΠΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΚΚΛ ΑΚ ΒΕΛΛΑΣ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΣΥΜΙΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΤΖΗΚΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΤΣΑΒΑΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΣΑΪΛΑΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - 1η με 19476 μόρια
ΕΚΠΑ
ΤΣΑΪΛΑΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΑΜΑΓΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΤΣΙΜΠΛΑΚΑΚΗ
ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΤΣΟΥΛΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΑΡΦΑΛΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΤΟΥΛΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΧΑΡΙΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΝΗ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ με το 10%